İade ve İptal Koşulları


ÜRÜN İADESİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun ilgili departmanlarımız tarafından değerlendirililerek en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

İade Adresi

İade edilecek ürün/ürünler aşağıdaki iade adresine, sevk irsaliyesi ve fatura evraklarının tüm nüshaları ile birlikte gönderilmelidir.

İade Adresi:
Jacadi Paris Mağazası - Vadi İstanbul
Ayazağa Mah. Azerbaycan Cad.
No:3/C Kat: 1
Sarıyer - İstanbul

İade Gönderimi

İade edilecek ürün anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile 497593810 koduyla tarafımıza gönderebilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.

İade Süreci

İade süreci, ürünün tarafınıza teslimatını takiben 14 iş günüdür. Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade işlemi için ürünün Sevk İrsaliyesi ve Faturası gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünlerin iade şartlarına uygun gönderilmesi durumunda ürün tutarının iadesi, 4-7 iş günü içinde işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.

İade Koşulları

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bantı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez). Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal sevk irsaliyesi ve faturası (bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

SİPARİŞ İPTALİ

Herhangi bir siparişi iptal etmek istediğinizde müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişin numarasını ve iptal talebinizi bildirerek iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verilmemiş ise ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Eğer siparişiniz kargoya verilmiş ise kargo ücreti kesilerek iadesi yapılmaktadır.

Jacadi
Loading...