Jacadi Paris

MARKA HAKKINDA


1976'dan beri Jacadi Paris, çocuklar için Fransız modasının zamansız mirasını yeniden canlandıran koleksiyonlar üretmektedir.

Geleneksel köklerine bağlı modern marka Jacadi, çocukluğun büyüsünü ve muzipliğini yansıtan kıyafetler, aksesuarlar, ayakkabılar ve çocuk odası ürünleri tasarlamaktadır. Hem günlük hem de özel günler için tasarlanan Jacadi Paris koleksiyonları 0-12 yaş arası kız ve erkek çocuklara hitap etmektedir.

Bugün Jacadi Paris’in 39 ülkede dünyanın en güzel şehirlerinde 270 butik mağazası ve her gün gelişen online alışveriş mağazaları bulunmaktadır. 2005 yılından beri Jacadi Paris, dünya çocuklarını korumaya kendini adamış bir markalar topluluğu olan ÏDKIDS.COMMUNITY'nin gururlu bir üyesidir.

Jacadi Paris Türkiye distribütörü Dorimu Giyim Sanayi ve Ticaret A.Ş., Türkiye'deki ilk Jacadi Paris mağazasını 2011 yılında İstanbul Akmerkez Alışveriş Merkezi'nde açmıştır. Toplam altı farklı lokasyonda bulunan Jacadi Paris mağazaları ile Dorimu Giyim, Jacadi Paris Türkiye distribütörü olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
 

« Çocukluğun en güzel anlarını yeniden keşfetmek ve geçirmek. »

UZMANLIK ALANI

FRANSIZ KREASYONLARI

Jacadi Paris koleksiyonlarındaki tüm parçalar, Jacadi tasarımcıları ve modelistleri tarafından Jacadi'nin Paris'teki atölyelerinde yaratılır ve mükemmelleştirilir. Özel kesimler ve baskılar, benzersiz renkler ve ayrıntılara gösterilen özen, yapılan her işin merkezinde yer alır.

MÜKEMMELLİK GELENEĞİ

Kaliteli malzemeler, kusursuz silüetler, tasarıma gösterilen özen, el işlemeleri... Jacadi, koleksiyonlarını her zaman rahatlık, işlevsellik ve stili göz önünde bulundurarak büyük bir özenle oluşturur.

Jacadi, Fransız terziliğinin zanaatkar mirasını sürdürüyor.

İKONİK TASARIMLAR

JACADİ'NİN İKONİK TASARIMLARI

Jacadi’nin ikonik tasarımları, geleneksel Fransız çocuk modasının imza modelleridir. Her sezon yenilenen Jacadi’nin ikonik tasarımları, modern, zamansız ve nesilden nesile aktarılacak bir gardırop için bilgi birimini ve güçlü duyguları bir araya getiriyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞIKLIK

Çevre ve Sürdürülebilirlik

Yeni teknikler ve yeni süreçlerle Jacadi, çevreye saygılı, sürdürülebilir ürün tasarımına ve üretimine kendini adamıştır.

Her zaman ve sonsuza kadar kalite

Çocukların kıyafetleri içinde rahat edebilmeleri için; Jacadi geleneksellikle bağlarını sürdürürken benzersiz bir bilgi birikimini korur.
 

Sosyal Sorumluluk Faaliyetleri

Birçok sosyal sorumluluk faaliyetlerinde ailelere verdiği destek ile Jacadi, farklılıklara saygı duymaya ve açık fikirli olmaya bağlılığını göstermektedir.
 

Jacadi, ÏDKIDS TOPLULUĞU'nun bir üyesidir.

ÏDKIDS COMMUNITY; Jacadi, Okaïdi, Obaïbi, Oxybul Eveil et Jeux, Rigolo comme la vie, Bubble, 6 markayı ortak bir misyonla bir araya getiriyor: «Büyüyen çocuklar için daha güzel bir dünya yaratmak.»

Web sitesini ziyaret edin >
Jacadi
Loading...